website design templates

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Kuchyňské linky, vestavné skříně, koupelnový nábytek, ložnice, obklady domů a teras, nábytek na míru.
Vytvářím nábytek, který je pro vás i pro váš domov zcela výjimečný a nenahraditelný. Své zákazníky poslouchám, navrhuji a vytvářím nábytek s jediným cílem - splnit sny o perfektním interiéru.

Provozuji menší truhlářskou dílnu s důrazem na kvalitu zpracování k vaší maximální spokojenosti. Mnohaleté bohaté zkušenosti v oblasti výroby a montáže nábytku jsou zárukou výběru vhodného řešení přímo dle vašich požadavků šitých přímo na míru vašemu interiéru.

Tomáš Smejkal, tel.: +420 777 982 032, e-mail: truhlartvivb@gmail.com

Realizace na klíč

Veškeré realizace provádím na klíč. Nábytek přesně zaměřím, vyrobím, vybavým doplňky k vaší úplné spokojenosti. Samozřejmostí je doprava, montáž a odzkoušení funkčnosti dodaného nábytku.

Konzulace

Na základě mnohaletých zkušeností vám pomůžu vybrat ideální řešení pro váš interiér, nabídnu několik možností provedení vedoucí k maximální vyuitelnosti a estetického vhledu přímo pro váš interiér.

Kompletní servis

Veškerý nábytek dodávám včetně spotřebičů, kování a doplňků. Samozřejmostí je možnost výběru z několika vzorníků a druhů materiálů dle vašich požadavků.

Cenové nabídky

Na všechen nábytek vám předem zpracuji cenovou nabídku, vždy víte, kolik zaplatíte. Po vzájemné kontultaci s vámi stanovíme termín dpravy, montáže a předání kompletní zakázky.

Koupelnový nábytek

Vybavujete novou kupelnu, potřebujete úložné prostory do stávající koupelny? Skříně vyrábím přímo na míru dle vašich požadavků. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Výběr barevného provedení

- vyberte se ze vzorníků barevnosti a designu
- široký výběr kování a doplňků

Dodávka na klíč

- skříně zaměřímřím do požadovaného prostoru

Úložné prosotry

- ideální rozvržení úložných prostor

Adresa:
Tomáš Smejkal
Za Uličkami 687
595 01 Velká Bíteš
Czech Republic

Provozovna:
Tomáš Smejkal
Jihlavská 320
595 01 Velká Bíteš
Czech Republic

Kontakty:
e-mail: truhlarstvivb@gmail.com 
tel.: +420 777 982 032